Mari Cheba – Прислухаюсь
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Mari Cheba – Прислухаюсь (Кліп)

Гурт Mari Cheba презентував новий кліп до однойменного титульного треку з ЕР «Прислухаюсь», виданого близько півроку тому. Режисером новинки виступив Андрій Корінь, а головні ролі музичної міні-стрічки виконали співачка Надія Мейхер та актор Максим Дрозд. За задумом режисера, Надія та Максим грають пару закоханих, які не можуть бути разом, але і залишити один одного також не в змозі, перебуваючи на символічному життєвому роздоріжжі.

«З прем’єрою всіх нас, прекрасні люди! Всі, хто доклав частинку себе, спасибі Вам! Дві легенди зіграли закохану пару в нашому кліпі: Надія Мейхер і Макс Дрозд! Ми з Андрієм Коренем дуже пишаємося співпрацею з такими професіоналами. Величезна подяка Надії і Максу за довіру і підтримку!» – коментує фронтвумен гурту Марія, яка також з’являється у кадрі в незвичайному образі, символізуючи сліпу долю, що поєднує різних людей.

«Я з гордістю ділюся відеокліпом української артистки Mari Cheba, яка, без сумніву, підкорить вас, як колись підкорила мене. Мені було дуже приємно працювати з такою музикою. Мій челендж підтримати українські таланти – у дії! Пишіть коменти, ставте лайки – це підвищить рейтинг кліпу і музику почують більше людей. Це наш внесок у музику нашої країни. І ще, Марі – моя дружина, але це не головна причина, чому я дуже сильно хочу, щоб у неї все вийшло. Головна причина в тому, що вона сама все це робить, вона вірить у свою музику, знає, що вона потрібна людям, адже вона налаштовує на правильну хвилю, дає сили і мотивацію, закохує людей. Спасибі Mari Cheba за твою роботу. Це реально ніби саундтрек до якогось фільму», – додає режисер.

Mari Cheba – Прислухаюсь

Mari Cheba у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *