Mari Cheba – Прислухаюсь
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Mari Cheba – Прислухаюсь (EP)

Вітчизняний trip-hop гурт Mari Cheba оприлюднив свій новий міні-альбом «Прислухаюсь», до якого потрапили чотири треки, створені за допомоги чотирьох різних саунд-продюсерів. Зокрема, пісню «Тільки ти» продюсував Артур Данієлян, композицією «З тобою» займався Ярослав Татарченко (лідер групи MАiAK), «Ти і я» – Сурен Томасян (гітарист Івана Дорна), а над однойменною титульною композицією «Прислухаюсь» працював саунд-продюсер і музикант Alex Che (він же Саша Черепанов).

За словами фронтвумен гурту Марії Чеби, практично весь минулий 2017 рік вона присвятила самовдосконаленню, проблематиці особистісного росту і, можливо, не в останню чергу через це новий реліз вмістив у себе лише чотири треки. Втім, як зазначила артистка, кожна з його пісень абсолютно точно знаходиться на своєму «законному» місці. «Наш новий міні-альбом «Прислухаюсь» складається з двох минулорічних синглів і двох абсолютно нових пісень, написаних цьогоріч. У ньому немає так званих композицій «між іншим», тих дивних треків, які начебто і є в багатьох альбомах, але за великим рахунком виконавці могли би їх туди і не включати. Це щось типу масовки. Таких пісень я не робила», – коментує вокалістка гурту Mari Cheba.

Але на чотирьох композиціях запас нового матеріалу Mari Cheba, звісно ж, не закінчується і ще більшу порцію сучасного якісного саунду прихильники української музики можуть очікувати вже восени, адже саме на осінь Марія і ко запланували прем’єру великого повноформатного альбому.

Українська музика: Mari Cheba – Прислухаюсь

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *