Mari Cheba – Не вистачає
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Mari Cheba – Не вистачає (Сингл)

Українська співачка Марія Чеба просить шанувальників відтепер відкидати літеру «я», коли мова заходить про її музичну формацію. Адже Marija Cheba це, власне, сама виконавиця або її сольні напрацювання, а Mari ChebaМарі Чеба») – це назва новоствореного гурту дівчини, що складається наразі з чотирьох музикантів. А для того, щоб закріпити цю інформацію, учасники гурту Mari Cheba одразу ж приготували для слухачів дебютну авторську пісню проекту під назвою «Не вистачає». Mix engineer & mastering: Юрій Водолажський.

Свою нову композицію «Не вистачає» Марія називає піснею-святом. «Це веселе та радісне єднання наповнених світлом людей, які відчувають, що їхньої любові вистачить на всю земну кулю. Всі ми просто зобов’язані насолоджуватися масштабом цього дійства та жвавим плескотінням річки життя всередині нас. І нам дійсно «не вистачає» кожного, хто має бажання та міг би приєднатися до нашого святкування», – йдеться в анотації.

Окрім інтернет-презентації першого треку колективу, нещодавно також відбулася його концертна прем’єра у столичному Barbara барі, а також радіо-презентація на хвилях станції Europa Plus у рамках шоу Сергія Комаровського.

Ну і наостанок запам’ятовуйте актуальний склад новоствореного гурту Mari Cheba: Вал Латиш (клавіші), Денис Рильков (гітара), Дмитро Мелехов (електроніка, біт) та, звісно ж, голос гурту – Марія.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *