Mari Cheba – Не вистачає (Кліп)
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Mari Cheba – Не вистачає (Кліп)

Перший за ліком сингл новоствореного гурту Mari Cheba під назвою «Не вистачає» отримав своє візуальне втілення – сьогодні, 27 січня, учасники колективу на чолі зі фронтвумен Марією виклали у всесвітню мережу свій дебютний мінімалістичний відеокліп. Зйомки свіжого ролику проходили у приміщенні столичної фотостудії New Ton.

Загальну ідею відео учасникам гурту Mari Cheba підкинув Андрій Корень, якому, власне, все це дійство і випало знімати. До речі, музиканти вирішили у даній роботі поєднати приємне з корисним та проводили зйомки під час святкування Дня народження Джима Джармуша.

З цікавинок варто виокремити той факт, що зйомки ролика на пісню «Не вистачає» здійснювались за допомогою модного девайсу під назвою джетрол, що являє собою спеціальний моторизований гідроскутер без керма. Для керування та переміщення на такому пристрої знадобляться лише ноги та балансування вагою, тож верхні кінцівки зазвичай лишаються вільними і, на думку Андрія, просто призначеними для тримання камери.

Нагадаємо, що дізнатися більше про саму композицію «Не вистачає» ви вже могли раніше на сторінках нашого сайту, але якщо раптом цього ще не трапилося, маєте змогу виправити цей прикрий недолік за наступним посиланням.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Чернова Ната says:

    Дуже сподобалось! Хочу побажати творчого натхнення і любові ваших шанувальників, я впевненна їх буде багато!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *