Mari Cheba – Лотоси
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Mari Cheba – Лотоси (Кліп)

Співачка Mari Cheba презентувала новий відвертий кліп «Лотоси», який став маніфестом природної краси та самоcприйняття без різних фільтрів.

«Ми з Mari Cheba випустили прекрасний кліп «Лотоси», який став для нас великим кроком назустріч. Кліп про любов, прийняття, рішучість і довіру. Ми дуже раді цій прекрасній події», – коментує режисер Андрій Корень.

«Зараз дуже важливо показувати глядачу природну красу жінки без фільтрів і фотошопу. Скільки жінок щодня стикаються із критикою суспільством її зовнішності? Скільки жінок не приймають себе? Як знайти золоту середину саме своєї краси? Все починається зсередини, з впевненості, з підтримки близьких. Ти достойна бути коханою, навіть якщо ти не ідеальна. Навіть якщо в тебе є свої особливості зовнішності. Навіть, якщо ти не подобаєшся собі. Наш з Андрієм шлях до цього кліпу – це 5 років серйозної роботи з його сторони як художника, як тонкого психолога. Чи знялась би я у нього в «ню» 5 років тому? Ні. Але завдяки прикладам моїх мудрих подруг, моєї роботи над собою, і, головне, підтримці чоловіка, я знайшла в собі сміливість зробити цю відео роботу. Щоб підтримати інших жінок, які не впевнені у собі. В цьому складному перфектному світі пластики, філерів і фільрів», – розповіла Mari Cheba.

Mari Cheba – Лотоси

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *