Mari Cheba – Ангели
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Mari Cheba – Ангели (Кліп)

Відома танцювальна пара Катерина Кухар і Олександр Стоянов знялися в новому кліпі проекту Mari Cheba під назвою «Ангели». Режисером ролику виступив чоловік фронтвумен Марії – Андрій Корень.

За словами Марії, вони з Андрієм обрали для кліпу балет «Діти Ночі», адже їх неймовірно надихає все те, що Катерина Кухар і Олександр Стоянов роблять для української культури, і їм дуже хотілося б, щоб до цієї особливої атмосфери танцю змогли доторкнутися якомога більше людей.

Сама пісня «Ангели» також народилася під враженням від балету. У ній йдеться про чисте і щире кохання головних героїв, які створені один для одного, але на яких чекає чимало випробувань на життєвому шляху. За задумом, через призму відносин цієї пари, глядач має впізнати у сюжеті епізоди зі свого власного життя.

«Велике спасибі, дорогі Катерина Кухар і Олександр Стоянов за Ваш талант і надихаючий дует! Ми з Андрієм Коренем щасливі нашому кліпу!» – поділилася емоціями у Facebook Марія Чеба.

В свою чергу Катерина Кухар розповіла, що Марі й Андрій – щирі, доброзичливі і креативні люди, у яких відсутні брудні людські якості, і саме у таких людей якнайкраще виходить створювати цікавий і якісний творчий продукт.

Mari Cheba – Ангели
Mari Cheba y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Lena says:

    Пісня порвала серце… проникливо у всі клітинки душі… та й ще українською мовою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *