MANTU – Війна Світів
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

MANTU – Війна Світів (Відео)

Ми достовірно не знаємо, чи боявся Антон Кістрін, вокаліст дніпровського гурту «Кімната Гретхен», робити у дитинстві манту, але саме із цим словом він наразі асоціює явно не світлі демонські сутності. «Сьогодні опівночі – YouTube-прем’єра особливої пісні та відео від #Mantu – мого творчого альтер-его, або музичного демона, котрого я інколи відпускаю погуляти», – каже музикант.

Мова йде про пісню «Війна Світів», яка була написана ще сім років тому і так і лишилася непоміченою. За словами автора, із відео від Danny Cooke та Forgotten Island, ця композиція отримала нову візуальну форму і новий сенс.

«Тепер це мантра про мир і спокій, а ще – нагадування про те, що найстрашніша техногенна катастрофа в історії людства сталась саме в нашій країні 26 квітня 1986 року і ніколи не має повторитись… Вдячний за перегляди і коментарі!» – йдеться в анотації до релізу від Mantu.

Нагадаємо, що саме 26 квітня 1986 року, на четвертому блоці Чорнобильської атомної електростанції пролунав потужний вибух, який повністю зруйнував реактор і постфактум скалічів незліченну кількість людських життів.

MANTU – Війна Світів

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *