Мантор – Трансформер
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мантор – Трансформер (Сингл)

Відбулася прем’єра свіжої пісні рок-гурту «Мантор» під назвою «Трансформер». Нагадаємо, що читачі «Нотаток» раніше вже мали можливість познайомитися з творчістю ужгородців за допомоги попереднього студійного синглу «Амазонка».

За словами музикантів, у свіжій композиції «Трансформер» йдеться про постійний шалений рух, великий потік інформації, та прагматизм сьогодення, з чим ми стикаємося лице в лице кожного Божого дня. «Перед людиною та суспільством постає таке запитання: хто Я? Машина чи людина… «Трансформер» – це той образ, що відображає та показує сутність теперішнього часу!» – акцентує автор пісні Роман Палінчак (гітарист гуру).

Зауважимо, що історія гурту «Мантор» бере свій початок ще у 2003 році, коли розпочав своє існування колектив під назвою «Новий Погляд». Трохи пізніше гуртом зацікавився продюсер, із ним було підписано контракт на 5 років, за яким колектив змінив назву на «9 калібр», записавши під таким ім’ям два повноцінні альбоми. Через розірвання контракту, другий диск із готовим музичним матеріалом так і не було видано. Після творчої паузи вокаліст Вік(ТОР) Свириденко та гітарист Ро(МАН) Палінчак утворили новий гурт «Мантор», який на разі працює над своїм дебютним студійним альбомом, куди потрапить і сьогоднішня новинка «Трансформер».

Українська музика: Мантор – Трансформер

Завантажити
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. ArtIshok says:

    Тут наче і зіграно більш-менш норм, але все рівно це якось не цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *