Мантор – Амазонка
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мантор – Амазонка (Сингл)

Ужгородський гурт ManTor, який є реінкарнацією заснованої у 2003 році команди «Новий Погляд», презентує свій новий студійний сингл під назвою «Амазонка». За словами музикантів, амазонка – це образ самодостатньої жінки, яка досягає усіх цілей на своєму шляху, а за сюжетом пісні, однією з таких цілей символічно став чоловік. Після того, як лукава амазонка завойовує і його, бідолаха стає готовим заради цієї жінки абсолютно на все.

«Пісня «Амазонка» говорить, кричить та передає образами одну із сторін людської порочності. Ми використали цей сюжет та трохи осучаснили його, завдяки чому нова композиція дійсно набула особливого сенсу. Приємного прослуховування!» – коментують новинку учасники команди «Мантор».

Також музиканти зазначають, що починаючи з сьогоднішнього дня, пісню «Амазонка» слухачі зможуть почути на багатьох радіостанціях України, а також, звісно, завжди можуть ознайомитися з нею у мережі. Нагадаємо, що нещодавно, за підтримки Віктора Янцо та гурту «Рокаш», колектив записав студійні версії двох своїх інших пісень – «Колискові» та «Катерино».

Над треком «Амазонка» гурт працював у наступному складі: Віктор Свириденко (вокал), Роман Палінчак (гітара), Артем Балаж (ударні) та Слава Данко (бас).

Українська музика: Мантор – Амазонка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *