Мандри - Карпатська пісня
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Мандри – Карпатська пісня (Кліп)

Музиканти відомого українського гурту «Мандри» представили широкому загалу свій новий відеокліп під назвою «Карпатська пісня», який довгий час чекав слушного моменту для оприлюднення. Мальовничі гірські пейзажі було відзнято на Івано-Франківщині, на березі річки Дністер ще влітку 2013 року, але через неспокійні для нашої країни часи, які невдовзі розпочалися, реліз було вирішено перенести.

Завершення роботи над монтажем «Карпатської пісні» припало на самісінькій початок Революції Гідності, після якої на тяжку долю нашої країни випало ще одне надскладне випробування – війна на сході. Вчора, 15 квітня 2015 року, учасники «Мандрів» вирішили таки презентувати своє нове відео, сповнене світлою й позитивною енергетикою природи. «Весняний і радісний настрій пісні наповнює позитивом, який є дуже необхідним у цей складний час нашої історіі», – написали на сторінці у соцмережі музиканти. Додамо, що прем’єра музичної міні-стрічки відбулася в етері телеканалу ЕспресоTV, після чого майже одразу свіжий кліп з’явився і в Інтернеті.

«Карпатська пісня» – це частинка матеріалу з майбутнього альбому «Мандрів», який стане п’ятим повноформатним релізом у дискографії популярного київського колективу. Музиканти наразі активно працюють над своєю новою платівкою, яка, за їхніми словами, буде витримана у стилістиці Ukrainian wave of the world music.

Теґи: Українська музика, український рок, Мандри

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *