Мандри – «Гради Вогняні», «Думи Мої»
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Мандри – «Гради Вогняні», «Думи Мої» (Сингли)

Всі ті, хто пильно слідкує за новинами від популярного українського гурту «Мандри», вже, напевно оцінили дві нещодавні прем’єри від колективу – пісні «Гради Вогняні» та «Думи Мої», які музиканти оприлюднили в Інтернеті. Очікується, що ці дві нові композиції увійдуть у наступний студійний альбом гурту, більша частина матеріалу для якого, за словами музикантів, вже готова.

Найновіша прем’єра – композиція «Думи Мої», в основу якої покладено вірші Тараса Шевченка. Реліз композиції, який відбувся вчора, 9 березня, було приурочено до Дня народження Кобзаря.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/194058883″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Трохи раніше світ побачила ще одна новинка – надактуальна пісня «Гради Вогняні», яку музиканти «Мандрів» присвятили нинішній важкій ситуації в нашій державі. «Це пісня про нашу історію, а також про той час, в якому всі ми живемо. Про нашу чудову землю і українських Героїв – Лицарів, які захищають Україну від Зла. Про світанок, який обов’язково настане. З Богом переможемо! Слава Україні!» – написали на сторінках у соцмережах учасники гурту.

Зазначимо, що «Мандри» приймають активну участь як у волонтерській, так і творчій роботі, спрямованій на підтримку українських вояків. Зокрема, вокаліст гурту Фома задіяний у Всеукраїнській асоціації «Благодійна Україна», а сам колектив у повному складі регулярно виступає для бійців АТО на сході нашої держави.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/194024557″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Щось пішло не так

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *