Мандри – Час Летить
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Фома та Мандри – Час Летить (Альбом)

Відомий український гурт «Мандри», разом із своїм лідером Фомою (він же Сергій Фоменко), презентував напередодні нового року свій новий лонг-плей «Час Летить», який вмістив у себе пісні, написані у період 2013-2017 років, у період подій на Майдані та війни за державну незалежність. Даний реліз можна вважати подарунком слухачам з нагоди ювілею гурту, адже у 2017 році «Мандри» відзначили свої поважні двадцятирічні роковини. Нагадаємо, що попередня платівка колективу під назвою «Світ» була видана понад шість років тому.

«До вашої уваги наш свіжий альбом «Час Летить», за появу якого ми щиро вдячні великій команді професіоналів, команді людей, що завзято працювала над ним у студіях, на сцені, а також поза сценою. З самого початку військових дій на сході, ми часто їздили до зони АТО і паралельно писали нові пісні. Свого часу ми зрозуміли, що їх вже можна зібрати в одну єдину історію. Це доросла та концептуальна платівка, яка покликана музичною мовою розповісти слухачу все те, що особисто мене бентежило протягом усіх цих років», – коментує Фома.

Зауважимо, що у записі диску «Час Летить» взяли участь понад 15 різних музикантів, зокрема скрипаль-віртуоз Василь Попадюк, жіночий струнний квартет «Астурія», Президентський оркестр під проводом Анатолія Молотая, представники духової секції гуртів «The Вйо» і «Вася Club» та багато інших. Альбом «Час Летить» було записано на двох різних студіях звукозапису (White Studio та SvOboda Records), та видано лейблом Comp Music/ Universal.

Українська музика: Мандри – Час Летить

Google Play
iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *