MamaRika & YAKTAK - Лелека
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MamaRika & YAKTAK – Лелека (Кліп)

MamaRika (Анастасія Кочетова) та YAKTAK (Ярослав Карпук) поділилися з українськими меломанами своєю новою спільною роботою під назвою «Лелека». Артисти написали пісню, якою хочуть підтримати всіх тих, хто втратив свою домівку через війну.

За словами виконавців, це композиція про українців, які зараз, наче лелеки, були змушені покинути свою домівку. Всі ми згадуємо часи, коли все було добре. Пригадуємо рідну хатину, маму, лелек на даху та віримо, що неодмінно ще раз побачимо цей символічний знак щастя…

«Сьогодні українці живуть одним життям на всіх, але в той же час кожна людина має свою власну життєву історію, сповнену драматичних та тривожних подій, болю та надії… Тому наша пісня «Лелека» є щирою роботою, покликаною підтримувати та надихати, бодай трохи допомогти перезимувати важкі часи. YAKTAK, я дуже радію нашому знайомству і тому, що вдвох нам вдалося створити цю важливу пісню!» – коментує MamaRika.

MamaRika & YAKTAK - Лелека

Також артистка звернулася й до слухачів: «Друзі, наразі все українське надзвичайними зусиллями бореться за своє право на існування, за свободу, за вільне життя. І музика, нажаль, також не є винятком. Саме тому ми дуже потребуємо вашої підтримки – кожного вашого репосту, коментаря та вподобання! Ми можемо разом зробити так, щоб рідна пісня зазвучала гучно у ці часи! Тож нехай наша «Лелека» полетить у кожну домівку і принесе виключно гарні новини».

«Це довгоочікувана прем‘єра! Ми дуже хотіли, аби її почули якомога більше українців! Ми сподіваємось на вашу підтримку!» – додає YAKTAK.

Слова та музика: Іван Клименко, Ярослав Карпук та Анастасія Кочетова. Пісня вже доступна для прослуховування на популярних музичних платформах.

MamaRika & YAKTAK – Лелека
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *