MamaRika & KOLA - Люди
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MamaRika & KOLA – Люди (Кліп)

До вашої уваги чуттєва дуетна новинка від співачок MamaRika та KOLA під назвою «Люди». За словами виконавиць, у ній йдеться про всіх тих, чиї серця починають битися трохи швидше від слова «дім». Текст пісні – Ваня Клименко.

KOLA зазначила, що через сьогоденні події звичайні українці перетворилися на мужніх титанів із сталевим духом та силою волі. Адже вони щоденно роблять спільну добру справу, відкинувши думки про своє Я, віддають та не просять нічого натомість. Раніше така самопожертва була рідкістю, але наразі вона зустрічається дуже часто серед мешканців нашої країни. KOLA додала, що присвячує пісню «Люди» всім тим, хто кожного дня наближає нашу перемогу, а також тим, хто поклав за це своє життя.

MamaRika & KOLA - Люди

У свою чергу MamaRika зауважила, що найдорожчий скарб нашої нації – це люди, які кожної хвилини протистоять ворогам, які своїм єднанням показують приклад усьому світові. Адже всіх нас сьогодні об’єднує одна велика мрія, яку пронизають сльози та кров, титанічна праця, біль та віра в перемогу.

До нової пісні також було знято офіційне відео, де окрім самих співачок, глядач побачить реальні кадри військової хроніки сьогодення. Композиція вже є доступною для ознайомлення на популярних музичних майданчиках.

MamaRika & KOLA – Люди
Музичні майданчики


Ось як реагували на новинку меломани:

  • «Справді до мурах пробирає відеоряд… А слова проникають в душу. Гарна пісня, ваш тандем дуже вдалий. Чекаю на нові, такі ж натхненні пісні»;
  • «Дякую дуже, вмивалася сльозами поки слухала, в саме серденько» ;
  • «Класно! Ви дуже справжні, на відміну від багатьох інших українських виконавців» ;
  • «З усіх сил трималась не розревітись, бо надто чутлива стала у війну до таких пісень… До третього куплету трималась, а далі навзрид… Дівчатка, молодці! Круті» ;
  • «Дві неймовірні співачки в тандемі – це магія і подарунок для слухачів» ;
  • «В цій пісні і біль, і сум сьогодення, але одночасно відчувається віра, надія і підтримка».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *