Макс Пташник – Прокидайся
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Макс Пташник – Прокидайся (Сингл)

Львів’янин Макс Пташник разом із командою (яку він називає своїм кланом) випустив свіжий сингл «Прокидайся». Прем’єра пісні відбулася напередодні і наразі вона вже доступна на таких платформах як Google Music, ITunes, SoundCloud, Apple Music, YouTube, Louder.me.

Цей реліз – перша пісня із майбутнього повноформатного альбому виконавця, що стане для нього дебютним лонг-плеєм (на даний момент в доробку музиканта є два міні-альбоми). За словами автора, цей трек нестандартний і своїм звучанням кардинально відрізняється від матеріалу попередніх двох ЕР.

«Прокидайся» – перший трек, записаний на власному незалежному лейблі Максима під назвою razomm. Власне, на ньому і буде випускатись весь альбом і треки артистів лейблу, яких буде анонсовано згодом. Саунд-продюсерами синглу та майбутньої платівки стали сам Макс Пташник та київський саунд-продюсер та композитор Вадим Борисенко. Автором обкладинки виступив львівський ілюстратор Олександр Дерега.

«Прокидайся» – надзвичайно важлива для мене пісня. По-перше, через те, що це перший сингл з моєї майбутньої платівки. По-друге, це перший матеріал, який вийшов у люди після моєї творчої паузи тривалістю у цілий рік. Тепер я повернувся з більшими вимогами до себе та кращим розумінням ремесла в цілому. «Прокидайся» – це експеримент зі звучанням, частинка мого хіп-хоп альбому. Він відмінний від усього, що я зробив раніше, але водночас дуже схожий на мене», – каже Пташник.

Макс Пташник – сонграйтер, саунд-продюсер та аранжувальник, працює у стилях hip-hop та electro-pop і суміжними з ними напрямками. Цього року його можна було почути на таких фестивалях як «Ї», «Файне місто», «Бандерштат», Alfa Jazz, ZaxidFest, Youthday, тощо.

Макс Пташник – Прокидайся

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Гарна пісня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *