Makovka – Нічні Тролейбуси
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Makovka – Нічні Тролейбуси (Кліп)

Після релізу дебютного міні-альбому «Мені й самому норм» (детальніше за цим посиланням), синт-поп проект MAKOVKA презентує офіційне відео до однієї з його пісень під назвою «Нічні Тролейбуси». «Щасливих квитків не буває багато, щасливих кондукторів також», – йдеться у композиції.

«Передаємо за проїзд! Наступна зупинка – кільця Сатурна. Космічний кліп гурту MAKOVKA запрошує зануритись у свій внутрішній космос. Ви не помічали, їдучи ввечері додому, що ніби досі сидите в тролейбусі, а думки десь досліджують далекі космічні галактики? І тільки голос кондуктора повертає назад у реальність. Здається, що одного разу вийдеш не на площі Миру, а на кам’янистій поверхні Марса. Як вам така інтерпретація підсвідомості?» – задає меломанам філософські питання MAKOVKA.

Нагадаємо, що саму пісню «Нічні Тролейбуси», як і весь ЕР «Мені й самому норм», можна не тільки послухати онлайн, але й придбати на популярних медіа-платформах за вказаним нижче посиланням, підтримавши тим самим творчу діяльність молодої формації.

Makovka – Нічні Тролейбуси
Придбати та слухати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *