Makovka – Мені й самому норм
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Makovka – Мені й самому норм (EP)

Друзі, продовжуємо вас знайомити з новими іменами сучасної української музики! MAKOVKA – україномовний синт-поп проект, що сміливо заявляє: «Мені й самому норм». Саме таку назву отримав новий міні-альбом, над яким велася робота протягом останнього року.

MAKOVKA – мотиватор, підтримка, психотерапевт і натхненник в одному обличчі. Вона знає твої слабкості і вчить не соромитися їх, а отримувати задоволення від життя.

Дебютний EP – це інфантильно-інтровертні історії, яким віриш. MAKOVKA ділиться своїм і не соромиться розповідати про слабкості. Бо хто сказав, що слабкості – це погано? Бути неідеальним, але собою – круто!

«Досі не переконали? Тоді пісні про соціофобів, людей на самокатах і нічні тролейбуси зроблять це краще за нас. Всі 6 пісень міні-альбому різні за настроєм і звучанням, але їх об’єднує одне – нетиповий для такої музики, інколи здається, що недоречний, але такий чіпкий звук бас-гітари, яка бере кермо в свої руки (чи то пак струни) і впевнено керує нами впродовж всього EP», – коментують музиканти.

До речі, через тиждень MAKOVKA обіцяє випустити кліп на пісню «Нічні Тролейбуси», бо: «Щасливих квитків не буває багато, щасливих кондукторів теж». Чекаємо і слухаємо цей музичний експеримент.

Makovka – Мені й самому норм
Придбати та слухати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *