Майкл Щур - Ми озброїмося футболками (Пісня)
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Майкл Щур – Ми озброїмося футболками (Пісня)

Телеведучий і журналіст з Канади на ім`я Майкл Щур (він же Роман Вінтонів), чия знана провокативність, гострий влучний гумор і харизма межують одне з одним десь там попід синіми хмарами над родючою нивою журналістики, презентував своїй глядацько-слухацькій аудиторії нову композицію під назвою «Ми озброїмося футболками». Це вже друга авторська композиція Майкла, яка як і його перший хіт «Гітарний Перебор» була написана не під впливом радісних і веселих подій, а створювалась у вигляді відповіді ганебному антидемократичному режиму, що поки що панує на теренах України. Майкл Щур (як і сам Роман), представляючи славну професію журналіста, яка просто не може терпіти будь-які цензорні рамки і притиснення демократії в цілому, не міг не сказати свого слова щодо сьогоденних реалій.
Реагуючи на розвиток революційних подій у столиці та по всій Україні, Майкл відображає загальнонародні емоції і враження від того, що коїться на вулицях країни окрім висвітлення у своїх файних новинних дайджестах ще і музичним шляхом – занотовуючи у своїх нових композиціях. Так, на зміну жартівливо-глузливій пісні про президентський гітарний перебор, прийшов радикальніший і цілеспрямованіший твір «Ми озброїмося футболками».
За словами Майкла, зазначену пісню почали вигадувати ще у часи історії з футболками «Спасибо жителям Доньбасса», а закінчили і записали студійно її саме зараз, коли вона є доречною і актуальною. «Прізвище Грушевського стало зараз актуальним як ніколи. Змістом його наповнили декілька юнаків, які вирішили, що чекати більше немає змісту. Саме завдячуючи цьому вчинку, у простих людей з’явилась сила. Сила, яку почали боятись», – значиться в анотації до твору.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *