Майкл Щур - Гітарний перебор (офіційне відіо)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Майкл Щур – Гітарний перебор

Одіозний канадський журналіст Майкл Щур, а в житті українець Роман Вінтонів, окрім своїх дещо провокативних політичних інтерв`ю і гострих коментарів, став відомим також завдяки пісні і кліпу під назвою “Гітарний перебор“. За маскою діаспорянина Майкла і справді ховається професійний журналіст, який як і більшість своїх колег вже не в змозі мовчати і просто таки мав висловити свою думку щодо подій в Україні. Саме за допомогою пісні, на думку Майкла Щура, можна якнайліпше передати свою громадську позицію і погляди, адже українці – співоча нація.
Заспівати про події в центрі столиці і зняти відеокіп на Майдані Незалежності, посеред мітингувальників й інших небайдужих людей спало на думку Майкла чи не одразу із початком Євромайдану, адже співати про щось інше в такі нелегкі для України часи – практично нонсенс. А якщо розбавити свій музичний меседж гарною долею гумору і сатири, то це видається чи не стовідсотковим рецептом успіху, який підтверджують багатотисячні перегляди нового кліпу в YouTube.
За словами Майкла, у своїй пісні він намагався глобально описати всі нагальні події і своє відношення до них, адже дії влади він насправді вважає перебором. І не тільки він. Майкл Щур не збирається зупинятись на досягнутому і в найближчому майбутньому планує записати ще кілька соціально-політичних пісень і відзняти відео до них.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *