MADNOTBAD – Зірки
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

MADNOTBAD – Зірки (Лірик-відео)

«Зірки» – новий зимовий трек від хлопців з гурту MADNOTBAD, який став черговим синглом з їхнього майбутнього студійного альбому. Загалом за останній календарний рік одеські музиканти встигли завершити та видати чотири авторські сингли («Любити Вас», «Мало Воздуха», «З тобою» та «Зірки»), які увійдуть до їхньої третьої повноформатної платівки.

«Раптом хто не в курсі, ми тут днями випустили новий сингл «Зірки». Такий собі зимовий #synthpop / #newwave тречок :) Робіть гучніше, воно того варте! Бажаю всім новорічного настрою, навіть якщо рік у вас був повне лайно», – пише у Facebook лідер MADNOTBAD Іван Солонін.

За словами музикантів, їхня нова композиція «Зірки» розповідає про те, як звичні зимові дні під впливом відчуття закоханості раптом набувають особливого сакрального сенсу.

«З прийдешніми святами, друзі! Ми бажаємо всім у новому році нових звершень та миру у кожному домі! А ми вдячні цьому року, що нарешті запустили механізм нового альбому, і навіть випустили 4 сингли. У наступному плануємо випустити декілька кліпів, а також завершити повноцінний альбом і зробити тур на його підтримку! З найкращими побажаннями, завжди Ваші #MADNOTBAD», – додають інші учасники гурту.

MADNOTBAD – Зірки
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *