MADNOTBAD – З тобою
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MADNOTBAD – З тобою (Лірик-відео)

«Жодних сумнівів, нервів, паніки»: гурт MADNOTBAD презентує свою нову композицію «З тобою» у супроводі офіційного лірик-відео. Прем’єра чуттєвої композиції одеситів про всесильність почуттів та важливість кожного моменту відбулася сьогодні, 30 листопада 2018 року. До слова, окрім основного треку, до релізу на офіційних медіа-майданчиках увійшла ще і його інструментальна версія.

За словами музикантів, пісня «З тобою» є ремейком їхнього старого треку, який увійшов ще до їхнього дебютного альбому («Лучший год», 2010 рік). «І хоча в Одесі (і в багатьох інших містах) введено Воєнний Стан, це не заважає закоханим посеред ночі стрибати в таксі та мчати в самісіньке серце Цунамі на зустріч пригодам! Почуття не знають обмежень!» – коментують учасники MADNOTBAD.

MADNOTBAD – автори пісні, продюсування, аранжування, запис. Юрій Забелін (LETA Studio) – запис вокалу. Олександр Каспров (гурт [O]) – зведення. Сергій Южица (MADNOTBAD) – мастеринг.

Лідер гурту Іван Солонін також розповів нашому сайту, що наразі MADNOTBAD максимально сконцентровані на роботі над подальшими авторськими синглами, які з часом мають утворити цілий повноформатний альбом. Слідкуйте за наступними новинами!

MADNOTBAD – З тобою

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *