MADNOTBAD – З тобою
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

MADNOTBAD – З тобою (Кліп)

Одесити з гурту MADNOTBAD презентували офіційний кліп до своєї пісні «З тобою». Нагадаємо, що раніше до цієї композиції було також створено лірик-відео, з яким ви можете познайомитись за наступним посиланням.

Про історію появи даного релізу читачам «Нотаток» розповів лідер гурту MADNOTBAD Іван Солонін.

«Це, без перебільшення, кіношно-артхаусне відео ми знімали в лютому цього року під керівництвом київського режисера Олександра Щербини. Головні ролі виконали одеські актори – Ольга Білоконь («Театр на Чайной») та Ігор Волосовський (Театр юного глядача). Зйомки проходили в Одесі та місті Южне (Одеська область). Так, наприклад, у кліп потрапили кадри з культового одеського арт-клубу «Шкаф», де ми свого часу давали одні з наших перших концертів. Крім того, до знімального процесу підключилося багато наших друзів і колег по одеській сцені, без яких ми не впоралися б з усім цим. Наприклад, в кліпі зіграв наш друг Сергій Костюк з одеського електронного проекту «ККХ».

Взагалі оригінальна версія пісні досить стара і навіть увійшла ще в наш дебютний напівакустичний альбом. Але нам завжди здавалося, що той старий варіант сильно недороблений, багато цікавих ідей не було реалізовано. Тому восени 2018 ми вирішили це виправити. І тепер цей трек стане одним із номерів майбутнього альбому, який повинен вийти цього літа. Треба відзначити, що до звучання треку також доклав руку київський саунд-продюсер, джазовий трубач і засновник гурту [O] Олександр Каспров.

Що ж стосується змісту кліпу, то мабуть, ви не в курсі, але дуже дивні речі відбуваються у нашому місті кожного року наприкінці лютого. І саме ці події були взяті за основу сюжету нашої нової відеороботи :) », – натякнув на містичність подій кліпу музикант.

MADNOTBAD – З тобою
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *