MadNotBad – Сингли & Раритети
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

MadNotBad – Сингли & Раритети 2014-2016

Одесити з атмосферного гурту MadNotBad вже давненько не видавали свій матеріал у вигляді повноформатних релізів, зокрема останній на даний момент, другий за ліком альбом «Врываясь в дома» побачив світ у далекому 2013 році, за три роки після свого попередника «Лучший год». Але без творчого діла весь цей час музиканти звісно що не сиділи, періодично даруючи слухачам окремі композиції, яких вже назбиралося чимало. Саме тому, зрештою, і було вирішено підвести символічний підсумок чергового періоду своєї діяльності та скомпілювати ці сингли в окрему офіційну збірку з дев’яти треків, написаних у період з 2014 і аж до кінця 2016 років.

«Одразу кажемо – це не зовсім альбом, точніше, взагалі не альбом, а збірка, за допомогою якої ми підводимо риску під усім тим, чим займалися останні 3 роки. Останнім часом ми випускали поодинокі релізи, які хоч і не переростали у дещо більше, як-то, наприклад, EP або повноцінний альбом, але представляли собою нашу реакцію на події в нашій країні, світі та в середині нас. Ми постійно експериментували, спостерігали за результатами, робили висновки, помилялися і відкривали дещо нове. Тому збірка і вийшла настільки сумбурною, різнохарактерною, неоднорідною за звучанням, місцями смішною, а місцями наївною. Перед вами не тільки треки, опубліковані нами раніше, але і кілька абсолютно нових записів, зроблених спеціально для цього релізу восени 2016», – йдеться в анотації до релізу MadNotBad.

Разом з тим учасники тріо зазначають, що у 2017 році вони все ж таки планують акцентовано взятися за третій лонг-плей реліз своєї дискографії, тим паче левова частина матеріалу для нього вже написана. Тож слідкуйте за новинами від MadNotBad у соціальних мережах та не проґавте подальших прем’єр!

MadNotBad – Сингли & Раритети

Завантажити


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Ірина Бокита says:

    Дуже сподобалось, дякую, але все ж таки хотілося би більше пісень саме українською мовою…

  2. Андрей Коновалец says:

    Спасибо, что рассказали, что у ребят вышло что-то новое, а то давно о них ничего не было слышно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *