MADNOTBAD – Любити вас
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

MADNOTBAD – Любити вас (Лірик-відео)

Одеський інді-гурт MADNOTBAD запропонував меломанам трішки політати під трек «Любити вас» на вірші видатного українського поета-шістдесятника, актора, режисера та сценариста Миколи Вінграновського (1936-2004). А задля кращого польоту фантазії, музиканти попіклувалися ще й про візуальне сприйняття своєї новинки, презентувавши також лірик-відео до свіжої композиції.

«Пісня народилася в 2015 році як бажання показати українську поетику з нового боку. Тому нами і були вибрані шістдесятники, бо вони одночасно і дуже ліричні, і круто експериментували зі словом, формою – це як раз нам і було потрібно. Із творчістю Вінграновського ми познайомились як раз у 2015, а до цього знали й шанували Ліну Костенко, Стуса, Симоненко… Перечитавши їхні твори в пошуках вірша для пісні, який уособлює поезію шістдесятників (в нашому розумінні), за порадою нашої подруги прочитали 10-20 віршів Вінграновського, які вразили красою і точністю слова. А вірш «Сміятись Вам, мовчати Вами…» ідеально підійшов для композиції. Більше в альбомі пісень на чиїсь, крім наших віршів, не буде, але в майбутньому такий підхід ми не виключаємо», – розповів читачам «Нотаток» вокаліст гурту MADNOTBAD Іван Солонін.

Зауважимо, що згаданий фронтменом третій альбом MADNOTBAD учасники команди планують презентувати наприкінці осені – початку зими поточного року, а свіжу композицію «Любити вас» вже зараз можна офіційно придбати за допомогою сервісу Google Play.

MADNOTBAD – Любити вас

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *