Made In Future – У Масці
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Made In Future – У Масці (Сингл)

Львівська команда Made In Future нещодавно завершила музичне перезавантаження та презентувала слухачам свій новий авторський сингл «У Масці», записаний в оновленому складі. Саме у цій пісні, якій музиканти вирішили подарувати нове життя, публіка вперше почує нового фронтмена MIF Ярему Собко. Щодо самої композиції, то автором її слів і музики виступив гітарист колективу Роман Кузьменко, а її запис відбувався на студії ViLi Records.

За словами музикантів, останнім часом чимало людей писали їм та цікавилися наявністю якісного запису матеріалу з новим вокалістом, тож хлопці вирішили, що зараз саме час презентувати новий трек. «Для початку ми обрали одну композицію, яку і слухачі, і ми дуже любимо, та поставили собі за мету надати їй нового свіжішого звучання. Дещо попрацювали над інструментами, і… загалом круто вийшло, сподіваємось вам сподобається», – розповіли про новий трек «У Масці» учасники Made In Future в одному зі своїх останніх інтерв’ю.

Також музиканти зазначають, що вже зараз у них є ще декілька практично завершених композицій, серед яких одна – спокійний за темпом трек, а всі інші навпаки драйвово-шидкі. Загалом хлопці багато експериментують зі своїм теперішнім звучанням і обіцяють чимало сюрпризів у своєму майбутньому повноформатному альбомі, робота над яким триває.

Наразі оновлену версію «У Масці» можна послухати за допомогою сервісу SoundCloud, а незабаром трек з’явиться і на платформах продажу контенту iTunes, Google Play та Spotify.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *