Made In Future - Єдині (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Made In Future – Єдині (Кліп)

Музиканти львівського колективу Made In Future спільно зі спеціалістами HDAproduction презентували широкому загалу свій новий відеокліп на одну з найвідоміших пісень гурту під назвою «Єдині». Згадана композиція стала титульним треком дебютного однойменного альбому формації, який хлопці також нещодавно представили слухачам.

За словами учасників гурту, пісня «Єдині» є невід’ємною частиною життя Made In Future, його символом та цілою окремою історією, що має на меті об’єднати людей, зруйнувати власноруч зведені соціальні й не тільки мури. «Задля своєї вигоди дехто здатен на підлі чи необдумані вчинки, які можуть змусити пожертвувати багато чим, окрім, звісно ж, власних примх. Підставити друга, забруднити власну совість, засмутити близьких людей… Все це часто-густо не складає труднощів для декого. А ми, у свою чергу, не замислюючись над цим, зовсім не помічаємо, як між нами зростає стіна», – написали у соціальних мережах музиканти.

«Під час студійної роботи над треком «Єдині», ми одразу зрозуміли, що з нього вийде одразу дві повноцінні варіації – класично-рокова та легша оркестрова-акустична. Підтвердженням наших здогадок став той факт, що обидва варіанти композиції стали активно поширюватись соціальними мережами та отримувати схвальні відгуки від слухачів», – розповіли учасники гурту.

Презентувавши майже одне за одним дебютний альбом та відеокліп на пісню «Єдині», учасники Made In Future не збираються зупинятися на досягнутому та вже зараз активно працюють над новим, як акустичним, так і записаним у повному складі матеріалом.

Теґи: Українська музика, Made In Future, Єдині

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *