Mad Нeads.ua – Караоке
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Mad Нeads.ua – Караоке (Кліп)

Здається, новий кліп гурту Mad Нeads.ua до пісні «Караоке» обов’язково мають взяти до ротації українські музичні телеканали, адже у ньому зібрано практично все, що цінять їхні редактори: купа дівчат у спідній білизні, жіноча бійка, веселощі, та ще й україномовний текст. Словом, чекайте в етері.

Режисером кліпу виступив Сергій Шляхтюк. «Нарешті наша довгоочікувана прем’єра! Mad Heads UA – Караоке! Насолоджуйтесь та слідкуйте за новинами. Далі більше і ще трешовіше», – коментує кліпмейкер.

Цікаво, що за словами учасників Mad Нeads.ua (а ви знаєте, що гурт розділився на дві частини – українську та канадську, із Михайлом Безушком та Вадимом Краснооким на вокалі відповідно), в основі даного відео лежить цілком реальна історія. «Одного разу під час гастролей, після одного з вибухових виступів, ми вирішили продовжити той вечір і не пам‘ятаємо як, але в результаті опинилися у караоке барі… Але, те що з нами відбулося там, ми точно запам’ятаємо назавжди», – розповідають музиканти.

Додамо, що саму композицію «Караоке» можна придбати практично на всіх цифровий майданчиках, скориставшись наведеним нижче посиланням.

Mad Нeads.ua – Караоке
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Андрій says:

    А в чому ідея пісні\кліпу? Просто привернули увагу голими бабами. Сумно.

  2. ГЛАЙД ГЛАЙД says:

    З такими темпами не скоро Україна буде розвиватися в плані кліпів і текстів в пісні.
    Як би енергійно і весело це не виглядало, в 2019 році настав час робити нові речі. Молодому поколінню абсолютно це не цікаво, а для “пивних” саме те. Та й зміст кліпу пора придумати, ніяково дивитися на таке.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *