Mad Heads - Україна-це ми!
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Mad Heads – Україна-це ми! (Кліп)

Музиканти відомого українського гурту Mad Heads зняли новий патріотичний кліп із промовистою назвою «Україна – це ми!». Відео, яке присвячується нелегким подіям у сьогоднішній Україні, спрямовано подарувати трішки позитивних емоцій кожному, хто його перегляне. Ідея кліпу та самої пісні чітко зазначається у приспіві – «Україна – єдина, красива і сильна! В мирі та любові до своєї землі! Україна – це ми!»

Саму композицію «Україна – це ми!» вже зараз називають новітнім рок-гімном нашої держави за її відвертість, патріотизм та неабияку емоційну наповненість. Фронтмен Mad Heads Вадим Красноокий розповідав, що завдяки даній композиції кожен має для себе особисто віднайти відповіді на такі важливі питання, як «Хто ми, українці?» та «Що робить нас єдиним народом?»
«Коли я писав цю пісню, мій настрій був оптимістичним, от і пісня вийшла позитивною, легкою та веселою. Було дуже круто, коли під час концерту, на якому ми її вперше виконали, вже другий куплет публіка співала разом з групою», – розказав співак.

Зазначимо, що музиканти Mad Heads завжди підтримували своїх слухачів, на що останні обов’язково відповідали гурту взаємністю. Саме так було і з революційним Євромайданом, на якому учасники гурту перебували пліч-о-пліч з іншими патріотами, а також декілька разів дарували мітингувальникам свою музику з головної столично-революційної сцени. «Я вважаю, що Україна може бути вільною і демократичною країною європейського типу. Я це дуже добре знаю, адже тут живуть фантастичні люди , які готові докладати величезні зусилля для того, щоб зробити цю країну саме такою . Я бачу наше молоде покоління – сучасне , прогресивне , енергійне і, що найголовніше, абсолютно позбавлене страху , який відчували і з яким жили їхні батьки в СРСР», – розповів в одному зі своїх інтерв’ю Вадим Красноокий.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *