Mad Heads – Прощавай
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Mad Heads – Прощавай (Лірик-відео)

Після дворічної творчої тиші, гурт Mad Heads презентував чуттєву новинку під назвою «Прощавай». Як відомо, декілька останніх років лідер команди Вадим Красноокий живе у Канаді, та навіть обзавівся там новим складом музикантів задля гастролів новоствореного проекту Mad Heads CA (абревіатура від «Канада»), а в Україні, у той самий час, діє колектив Mad Heads UA, зі старим складом музикантів та новим вокалістом. Втім, здається, глобальний музичний бренд Mad Heads, не дивлячись ні на що, все ж таки не розколовся на частини – його учасники презентують свіжий авторський трек із вокалом Вадима Красноокого.

За словами Вадима, композиція «Прощавай» є дуже особистою роботою, адже у ній алегорично переповідаються причини переїзду співака за кордон, змальовуються його внутрішні переживання та емоції. Ця лірична балада розповідає про неабияку складність вибору і глобальні зміни в професійному та особистому житті автора.

Разом із тим, до самої композиції також долучено офіційне лірик-відео, складене зі спільних фотокарток Вадима Красноокого з його дружиною Оксаною. Назва пісні «Прощавай», світлини дружини та рядки на зразок «прощавай, як було, так вже не буде», до слова, підштовхують до певних запитань з приводу сімейного статусу виконавця. Втім, наприкінці композиції меломани можуть впізнати лірику відомого хіта Mad Heads «Надія Є», який, немов світло в кінці тунелю, налаштовує на оптимізм.

Mad Heads – Прощавай

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *