Mad Heads – Пісня Сирени
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Mad Heads – Пісня Сирени (Кліп)

Музиканти відомого українського гурту Mad Heads завершили роботу над новим кліпом на титульну пісню свіжого альбому «8» під назвою «Пісня Сирени» та оприлюднили результати своєї роботи в Інтернеті. Новий кліп став 26-м роликом у відеографії колективу починаючи з 1996 року, коли світ побачило дебютне англомовне відео хлопців до треку Ghost.

Знімати новий кліп Mad Heads випало знаному вітчизняному режисеру, сценаристу та кліпмейкеру Олегу Борщевському. «Я бачив попередні роботи Борщевського, і я був впевнений, що саме він, як ніхто, зрозуміє нашу «Пісню Сирени», але в результаті все вийшло навіть краще, ніж ми собі уявляли. У нас не було довгих переговорів, ми просто потиснули один одному руки і розпочали спільну роботу», – розповів лідер гурту Вадим Красноокий.

Зйомки проходили в одній із наймістичніших місцин Києва – на відьомській Лисій горі на Видубичах. Задля красивої картинки знімальна група використовувала штучний туман, але одразу ж зіткнулася зі складнощами, коли вітер цей туман почав розносити по всій площі гори і його доводилося практично ловити. «Уявіть собі здивування перехожих, коли то тут то там з густого туману вискакували головні герої нашого кліпу – близнюки, аквалангіст та інші дійові особи. Це справляло на них просто незабутнє враження», – зазначив фронтмен Mad Heads.

Варто додати, що кліп «Пісня Сирени» було презентовано на телеканалі «М2», а відтепер він доступний для всіх бажаючих і на YouTube.

Теґи: Mad Heads, Пісня Сирени

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *