Mad Heads – А я на морі. Новий сезон
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Mad Heads – А я на морі. Новий сезон (Сингл)

Трохи менше десяти років поспіль композиція «А Я На Морі» у виконанні хлопців з Mad Heads стає чи не головним саунд-треком літнього сезону для багатьох українців. Але музиканти вирішили не зупинятись на основному варіанті вірусної пісні, презентувавши днями свою нову роботу під назвою «А я на морі. Новий сезон». Лідер Mad Heads Вадим Красноокий зазначає, що цей сингл не є реміксом чи ремейком відомої композиції – він є саме згаданим у назві «новим сезоном», який знаменує початок чергового етапу творчості команди, що обіцяє стати для багатьох слухачів зі стажем доволі неочікуваним явищем.

«Наш перший сезон – це, безперечно, етап рокабіллі, другий – Mad Heads XL із духовою секцією, а просто зараз ми стоїмо на порозі третього сезону. А яким же саме він буде, на всі сто відсотків не можу сказати навіть я сам, принаймні поки що. Тож для того щоб краще розуміти реакцію публіки та загальні орієнтири нашої подальшої роботи, ми з радістю презентуємо сингл «А я на морі. Новий сезон», який є початком принципово нової музики Mad Heads», – зазначив в анотації Вадим Красноокий.

Нагадаємо, що перша варіація треку «А я на морі» побачила світ у 2007 році, а вже за рік потрапила до списку композицій студійного альбому Mad Heads під назвою Forever. Окрім того, до пісні було знято відео кліп, який досі транслюється багатьма музичними телеканалами. Ще одним досягненням згаданого твору є те, що композиція «А я на морі» є одним зі самих продаваних рингтонів у нашій країні – за даними мобільних операторів, хіт встановили вже більше одного мільйону прихильників колективу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *