Mad Heads – Час
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Mad Heads – Час (Кліп)

Хлопці з гурту Mad Heads візуалізували чергову композицію зі своєї останньої платівки під назвою «8»: цього разу світ побачив офіційний відеокліп колективу на пісню «Час», насичений відчутними мотивами арт-хаусного кіно. Нагадаємо, що раніше Mad Heads вже показали глядачам ролики до пісень «Весна», «П’ятниця», «Накрило!», «Україна-це ми!» та «Пісня Сирени» зі свого минулорічного альбому, ознайомитись з яким ви також можете на нашому сайті.

Цікаво, що Mad Heads разом із режисером нового кліпу «Час» Віктором Придуваловим поставили перед собою задачу зняти насичену музичну міні-стрічку, яка де-не-де перегукувалася би з арт-хаусними короткометражками. В основу кліпу покладено мову рухів, мову танцю та мову відчуттів, які якнайкраще підкреслили головну ідею відео, задекларовану творцями. «Потрібно жити не в минулому або майбутньому, а саме сьогодні», – закликає вона.

Режисером-постановником та разом з тим оператором виступив Олександр Бобік – професійний хореограф, керівник студії сучасної хореографії My way. Саме танцюристам Dance Centre Myway випало виступити у головних ролях нового кліпу Mad Heads.

Інтернет-презентація нового ролику «Час» відбулася на Youtube каналі ELLO та на порталі 24tv.ua

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *