Mad Heads – 8 (Альбом)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Mad Heads – 8 (Альбом)

Популярний український гурт Mad Heads офіційно видав свій новий повноформатний альбом, що отримав символічну назву «8», адже став восьмим студійним long play релізом у творчому гандикапі знаної команди. Нова платівка вже продається в музичних крамничках України, а також доступна для купівлі через електронні онлайн-сервіси. Звісно ж, тільки-но свіжий матеріал Mad Heads надійшов у продаж, всі композиції «Вісімки» буквально розлетілися Інтернетом, але ми все ж таки закликаємо вас придбати ліцензійний електронний контент гурту за допомоги Itunes, Google Play або ж інших тотожних сервісів, висловивши тим самим свою подяку музикантам.

Новий альбом «8» характеризується дещо оновленим звучанням формації та має всі шанси побити рекордні продані 100 000 екземплярів платівки Forever, яка побачила світ у 2008 році. Долучайтесь до встановлення нового рекорду і ви.

«Це не просто цифра 8, це магічна вісімка – чарівна куля, яка дає мудрі підказки на майбутнє. Музика – це, взагалі-то, суцільна магія, бо не завжди зрозуміло, як вона створюється, але ж працює вона майже безвідмовно. Вісімка – це також символ нескінченності, тому у нас тут багато всілякої містики пов’язано», – зазначив лідер Mad Heads.

Також співак розповів, що прем’єра цього альбому мала відбутися ще у 2013 році, але тоді розпочався Майдан та, пізніше, війна на сході. Всі ці бурхливі події дуже сильно захопили музикантів, які приймали в них активну участь. Окрім цього, у той час панував далеко не самий підходящий настрій для того, щоб презентувати нову платівку та їхати в тур, адже, за словами учасників Mad Heads, тоді їм хотілося грати зовсім не ті концерти. Хлопці їздили в АТО, раніше виступали на Майдані, а тепер з усією впевненістю можуть стверджувати, наскільки музика підтримує людей у найскладніших життєвих ситуаціях.

Додамо, що з сімнадцяти пісень нового альбому три вже встигли отримати свій відосупровід, а зовсім нещодавно учасники Mad Heads завершили роботу над ще одним кліпом на титульну композицію «Пісня Сирени». Презентація нового містичного відео очікується вже найближчим часом, а поки можемо зазначити, що зйомки проходили на одній з найбільш містичних локацій столиці – Лисій горі. А також це перше музичне відео, в якому учасники гурту танцюють. Дочекайтеся!

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Просто шаленію!!!! Дякую вам!

  2. VicTory says:

    Улетно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *