MACHETE Життя того варте
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

MACHETE – Життя того варте (Лірик-відео)

Machete презентував україномовну версію пісні «Жена и подруга» зі свого нового альбому l’MPULS, яка в українському варіанті отримала назву «Життя того варте». Дана композиція є саундтреком до української кінострічки режисера Кадіма Тарасова під назвою «Звичайний ранок».

Разом із самим треком, співак оприлюднив лірик-відео до нього, зняте на даху однієї елітної багатоповерхівки у Києві. Як розповів Ярослав Малий (він же Machete), в обраний будинок на другій лінії Дніпра не могла потрапити будь-яка людина з вулиці, але його добрий товариш якраз придбав у ньому квартиру, тому не скористатися такою нагодою було би гріхом.

За словами режисера кліпу «Життя того варте» Кадіма Тарасова, перед ним не було поставлено завдання створити якийсь художній концептуальний продукт, тому знімальна група просто взяла чай з апаратурою і насолоджувалася краєвидами столиці на даху. Знімальний процес тривав всього близько сорока хвилин.

Machete також додав, що у цій пісні та в усьому його новому альбомі присутня справжня енергія: «Це та енергія, яка відроджує в душі прагнення стати дійсно щасливим і зробити щасливими близьких людей. Кожна композиція платівки являє собою любов у кришталево-чистому вигляді. Мова про любов до сім’ї, своїх друзів і світу в цілому. Мій альбом не про минуле чи майбутнє, ні, він про сьогодення. Він про ту реальність, де не зважаючи ні на що ми обираємо шлях любові, радості і душевного спокою».

MACHETE – Життя того варте
MACHETE y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *