ЛЮСЯ КАВА - Родина
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ЛЮСЯ КАВА – Родина (Кліп)

Співачка ЛЮСЯ КАВА підготувала для меломанів кліп до нової пісні «Родина». У цій роботі артистка нагадує, що родинне тепло, затишок, підтримка та спілкування – це особливо дієві ліки для поліпшення стану в період наших важких часів і не тільки. Адже родина завжди є головною складовою гармонійного життя людини.

«Уперше я виконала композицію «Родина» у шпиталі для військових та їхніх родичів. Родини військових завжди випромінюють підтримку, турботу та любов, вони є прикладом для нас усіх. Я пам’ятаю, як вже після виступу завітала до нашого Героя – Віктора. Його незламна дружина більше року боролась поруч із лікарями за його життя та до останнього вірила… Та, на жаль, Герої також помирають. Помирають за нас, лишаючи у серцях світлу пам’ять про них та безмежну вдячність. Наша країна об’єдналася в одну велику родину».

ЛЮСЯ КАВА - Родина

За словами виконавиці, у кліпі вона дуже хотіла відобразити реальне життя: концертні виступи, спілкування з дітьми, із родиною, зустрічі з військовими, тощо. Головною ідеєю відео стало показати те, як українці об’єдналися з початком війни, наче одна велика родина.

ЛЮСЯ КАВА – Родина

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *