Люсі – Ной
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Люсі – Ной (Кліп)

Після тривалої паузи електро-поп проект «Люсі» повертається з новим кліпом «Ной», знятим на острові Самуї в Таїланді (також менша частина зйомок проходила у Копенгагені та Києві). Так само, як і попередні роботи формації, «Ной» створено у кращих традиціях DIY-руху, балансуючи на межі енергійного та мрійливого саунду. До слова, дехто вже встиг записати «Люсі» до представників ностальгуючих за звучанням 90-х років, але, здається, такі визначення не є надто доцільними, зважаючи на фірмову та характерну подачу матеріалу, що вимальовується з кожним новим треком.

«Третій кліп вже готовий! Облетіла півземної кулі для того, щоб відзняти це відео. Композиція пролежала в столі близько року і завдяки Worn Pop (лейбл/агенція – прим.) нарешті зазвучала. Слова та музика – Bejenec, він же Данило Сенічкін. Світ – неоновий звір. І він в мені. Шер та лайк, щоб треків було більше», – пише у Facebook Христина Варламова, фронтвумен проекту «Люсі».

У якості паралельної сюжетної історії у кліпі «Ной» можна помітити текстову інформацію про того самого біблійного Ноя, але, за словами Христини, у цій пісні немає прямої алюзії на релігію. Дівчина зазначає, що «Ной» – це її особиста Біблія, а вона сама наче той Ной без ковчега, адже всі дикі тварини живуть всередині неї.

Зауважимо, що «Ной» – вже третя історія Люсі з альбому «Марія Магдалина». Продовжуючи працювати над майбутньою платівкою, Люсі планує відзняти відеокліп для кожного зі своїх треків, тому чекайте на наступні новини!

Люсі – Ной

Люсі у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Мені сподобалось! Гарна дівчина і гарна музика!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *