Люсі – Марія Магдалина
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Люсі – Марія Магдалина (Кліп)

«Поп-музика не для широких мас» – визначення досить суперечливе та часто взаємовиключне, але тільки не тоді, коли розмова заходить про нову українську музику та її експериментальних молодих представників. Зокрема, приблизно так можна сказати про столичний проект «Люсі», який без малого півроку тому заінтригував меломанів дебютною піснею та відео «Досить», а зовсім нещодавно знову підігрів їхнє зацікавлення ще одним медіапаком (сингл+кліп) під назвою «Марія Магдалина». До речі, саме таку назву носитиме і перший офіційний лонг-плей формації, робота над яким знаходиться на фінішній прямій.

Фронтвумен «Люсі», Христина Варламова, зазначає, що вклала у цю роботу всю свою ніжність, любов та, чомусь, юність і дуже сподівається почути мотиви цього треку з гучномовців набережних барів у наступний курортний сезон. «Марія Магдалина» – це практично біблійський сюжет, що розгортається на лоні незайманої природи. Це історія про дивовижне перевтілення дівчинки Люсі з грішниці на праведницю під акомпанемент запальної танцювальної музики», – йдеться в анотації до новинки.

Нагадаємо, що проект «Люсі» наразі функціонує у вигляді дуету, до складу якого, окрім вже згаданої нами Христини Варламової (ех-«Цинк»), також входить Данило Сенічкін (Bejenec). Останній, до слова, є автором електронних аранжувань «Люсі», а от за її віршовану мову відповідає вже Христина. Оператор обидвох перших кліпів гурту – Владислав Врублевський.

Наостанок додамо, що анонсований музикантами альбом вже найближчими днями має стати доступним для перед-замовленя на сервісах iTunes, Google Play та інших.

Українська музика: Люсі – Марія Магдалина

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Мені сподобалось! Але спочатку думав, що в кліпі дві різні дівчини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *