Люмьер – Небо в тобі
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Люмьер – Небо в тобі (Сингл)

«Небо в тобі» – це назва нової роботи учасників популярної формації Lumiere, у якій вони, на чолі зі своїм лідером Романом Веремейчиком, із впевненістю стверджують, що всі ми часом займаємося дослідженням зовсім не тих наук. На думку хлопців, саме людина має стати тим самим найважливішим об’єктом досліджень, бо саме людина являє собою найзахопливішу пригоду, що може трапитись з кожним. «Знайдіть її, і з нею ви віднайдете свою планету, своє Сонце і своє Небо», – стверджують «Люмьер».

«Головний меседж композиції полягає у тому, що всі ми живемо не в якомусь єдиному монотонному всесвіті, а насправді нас оточує безліч різних великих та маленьких світів. Адже кожна людина є цілою планетою, окремим світом, що постійно шукає найкомфортніше місце розташування у зоряній системі. Тому ми пропонуємо людям, за допомогою пісні «Небо в тобі», поглянути на своє життя під дещо іншим нахилом і, сподіваємось, це допоможе їм віднайти свою половинку, дружню планету, з якою пошуки власного місця у житті стануть набагато приємнішими», – коментують новинку учасники «Люмьер».

Зазначимо, що всі прихильники української музики, які уважно слідкують за творчістю гурту Lumiere, вже зачекалися ще одної обіцяної новинки – кліпу на пісню «Вітер зник». Хлопці перепрошують за певні затримки у релізі, пов’язані з обробкою та фіналізацією віднятого матеріалу, та обіцяють презентувати музичне відео вже самим найближчим часом. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Люмьер – Небо в тобі

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *