Люмьер – Не мовчи
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Люмьер – Не мовчи (EP)

Перша україномовна композиція гурту «Люмьер» під назвою «Може це кохання», про яку ми не так давно розповідали на нашому сайті, не лишилася просто окремим синглом у дискографії музикантів, а стала справжнім фундаментом та титульним треком нового міні-альбому «Не мовчи», який включив у себе чотири авторські твори українською мовою. Свіжий EP-реліз від «Люмьер» став доступним для ознайомлення та прослуховування всім охочим меломанам буквально декілька годин тому, проте якщо ви хочете особисто висловити подяку музикантам, обов’язково придбайте ліцензійний контент за допомогою сервісів iTunes чи Google Play.

За словами музикантів, «Не мовчи» – це не тільки звернення до коханої людини, а й заклик завжди проговорювати свої проблеми, озвучувати все те, що насправді хвилює, адже саме таким шляхом можна найшвидше та найлегше знайти вихід фактично з будь-якої ситуації.

Цікаво, що рушійною силою до створення EP «Не мовчи» для хлопців з «Люмьер» послугувала одна з його пісень – композиція «Мантра». «Раніше ми вкрай рідко пробували писати рідною мовою, але ситуацію виправила «Мантра», яка з’явилась на світ настільки природно, що, на нашу думку, просто-таки була зобов’язана сформувати концепцію всього міні-альбому. Кожна історія цього релізу є цілком реальною, а кожне слово знайоме до болю», – зазначили в анотації учасники «Люмьер».

Як розповів «Нотаткам» лідер «Люмьер» Роман Веремейчик, наразі музиканти вже розпочали працювати над своїми новими творчими експериментами та обіцяють слухачам ще більше цікавих сюрпризів у найближчому майбутньому. «Наші головні плани на сьогоднішній день – втілити у життя нові музичні ідеї, безупинно продовжувати вдосконалювати свою виконавчу майстерність та, звісно ж, постійно дивувати та завойовувати визнання все ширшого слухацького кола. Окрім того, ми маємо на меті відзняти відеокліп на одну з нових композицій, проте, на яку саме, поки що, напевно, лишимо в таємниці», – поділився із нашим сайтом фронтмен «Люмьер».

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *