Листи N – Під зірками
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Листи N – Під зірками (Альбом)

«Хіба то важливо, що за погода на вулиці, коли на душі свято», – задаються риторичним питанням музиканти дніпровського гурту «Листи N», пропонуючи всім поціновувачам чуттєвої української музики якщо не приєднатися до їхньої святкової атмосфери, то принаймні отримати порцію гарного настрою. А привід для святкувань у музикантів наразі вагомий – світ побачила перша студійна платівка колективу «Під зірками», що вмістила у себе музичний матеріал у вигляді 12 авторських композицій та одного бонус-треку, зібраних та накопичених протягом останнього календарного року. Студійний запис релізу відбувався на дніпровській студії звукозапису ShtanyaStudio під керівництвом Євгена Штанько.

Самі учасники колективу «Листи N» зазначають, що кожна наступна пісня альбому «Під зірками» доповнює попередню, фактично утворюючи єдину романтичну історію зі своєю сюжетною лінією, емоційними злетами та падіннями, коханням та сумом, тощо. Всю цю музичну розповідь скомпільовано під обкладинкою від молодої місцевої художниці Ганни Макєєвої. «Стильну і глибоку обкладинку нашого альбому «Під зірками» намалювала та сотворила неймовірна художниця Анна Макєєва. Коли ми вперше побачили її роботу, то були просто у захваті та навіть серйозно подумували не псувати її назвами гурту та альбому. Які ж написи можуть бути на картині? Але Анні вдалося так само круто помістити на зображення наші скромні атрибути, за що їй велика подяка», – кажуть музиканти гурту «Листи N».

Окрім того, хлопці наперед висловлюють подяку всім тим, хто послухає, залишить відгук чи поділиться з друзями їхнім дебютним альбомом, та додають, що на даному релізі зупинятися вони аж ніяк не планують. Ба більше, вже зараз колектив має на руках достатньо матеріалу для запису наступного лонг-плею, який буде принципово по духу, по настрою і по темі відрізнятися від першого.

Українська музика: Листи N – Під зірками

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Маша says:

    Така гарна музика, що грає на струнах душі,вірші, які дійсно більш подібні на листи до коханоі… Вітаю, це дуже якісна музика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *