L'UVERS – Дай Мені
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

L’UVERS – Дай Мені (Сингл)

Хлопці з гурту L’UVERS (ех-«Сбой Системы») із радістю відпустили у вільне плавання свій новий студійний сингл під назвою «Дай Мені», сюжет якого побудовано навколо пристрасних почуттів. Новинка стала вже третьою оприлюдненою броварськими музикантами композицією під оновленим у 2017 році ім’ям.

«У цій пісні ми намагались достукатись до тих відчуттів людей, які як правило не афішуються – ця пісня про пристрасть. Звичайно, кожен її розуміє по-своєму, ми ж відобразили її так, як ми її відчуваємо в конкретній точці життєвого досвіду. По звуку ми не стали себе обмежувати ніякими рамками, будь-яку ідею ми перевіряли на практиці. Тому весь процес написання, який тривав біля трьох місяців, перетворився на суцільний експеримент. Коли вперше слухаєш цей трек, в перші секунди відчувається доволі низький темп, важкий гітарний риф, пульсуючі барабани і містична атмосфера. Атмосфері ми приділили багато уваги. По наших задумах ця пісня повинна поглинути слухача з головою. Відчуття можна порівняти із плаванням в океані в шторм, коли на поверхні ти борешся із величчю природи, а коли опускаєшся під поверхню води, то відчуваєш спокій і як вона тебе обіймає», – розповіли читачам «Нотаток» про свій трек «Дай Мені» музиканти L’UVERS.

Додамо, що на додачу до свіжого треку було оприлюднено офіційне лірик-відео авторства Тетяни Афанасьєвої, а саму пісню можна вільно скачати зі сторінки L’UVERS на SoundCloud.

Українська музика: L’UVERS – Дай Мені

Завантажити зі SoudnCloud
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *