LUNCH – #неальбом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

LUNCH – #неальбом (EP)

Для того щоб абсолютно ні в кого не виникало сумнівів стосовно формату презентованої новинки, учасники молодого рок-гурту LUNCH вирішили охрестити свій новий ЕР-реліз назвою «#неальбом». Власне, із повноформатним альбомом новинку від LUNCH сплутати достатньо складно, адже вона має всього сімнадцять хвилин тривалості та п’ять пісень у трек-листі.

«Роботу було розпочато восени 2017 року, коли кількість старого матеріалу вже заважала робити щось нове. Потрібно було терміново позбавитись зайвого. У результаті вийшла неконцептуальна, можливо, в чомусь невдала і навіть незавершена збірка, що не претендує на високу філософію і діалоги з вищими силами, а просто розповідає п’ять історій, які кожен з нас колись пережив і забув. Перший етап завершено. Страждання переходять на інший рівень. Всі ми стаємо старшими», – коментує вокалістка гурту Анна Ланчева, авторка всіх «не філософських» текстів пісень.

Виконавиця також додала, що наразі гурт вже працює над першим LP, який планується у більш легкому стилі, де буде значно менше уваги приділено минулому і більше присвячено тому, що відбувається з учасниками LUNCH у теперішньому часі.

Українська музика: LUNCH – #неальбом

LUNCH у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Мені дуже сподобався альбом. Приємні пісні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *