LUNCH – Королева
Електронна музика, Матеріали, Релізи

LUNCH – Королева (Сингл)

Учасники гурту LUNCH інтригують слухачів, називаючи свою нову пісню «Королева» однією з своїх «найжіночніших пісень, яка стане хітом дівочих вечірок цієї зими».

Пісня «Королева» була написана ще в 2016 році, коли гітарист гурту Олександр Грищенко приніс на одну з репетицій просту фанкову мелодію. На першому ж концерті вона викликала бурю емоцій, а її гітарні демо-версії швидко розійшлися по чатах соціальних мереж. Потім пісня переживала багато реформацій і нарешті дочекалася свого часу.

«Можливо, «Королева» так і залишиться нашим єдиним електронним експериментом, на який ми пішли після того, як залишились втрьох. Проте, тепер просто нереально уявити її в іншому стилі. Вона така, якою і мала стати», – так коментують «ланчі» свіжий реліз.

Про що ця пісня? Мабуть, про тисячі голосів, які прокидаються в жіночій голові, коли все перестає йти за планом. Разом із тим, «Ланчі» не радять шукати в ній особливого змісту, а радять просто ввімкнути її голосніше, танцювати і тішитися, що winter is coming.

Взимку 2019 гурт починає роботу над другим альбомом, до якого окрім «Королеви» увійдуть також пісні «ОЗ», «Фрески» та інші, які до цього звучали лише в концертному форматі.

LUNCH – Королева

LUNCH у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *