Lumiere – Вільні
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Lumiere – Вільні (Кліп)

Гурт Lumiere презентував кліп до пісні «Вільні», у якій йдеться про те, як важливо жити теперішнім моментом і знаходити радість у дрібничках, бути вільними до кінця. Режисер/оператор/постпрадакшн – Blogmayster. Локація зйомок – Кіпр, Ларнака.

«Друзі, настав момент показати вам нашу відео-роботу на пісню «Вільні». Ми продовжуємо нести в українську культуру щирість, душевність та справжні почуття. Так буде завжди! Будемо вдячні, якщо ви напишете свою думку, а ваш репост підніме нас до небес! Велика подяка всім, хто завжди чекає на нашу творчість та підтримує українську музику. Дякуємо нашим близьким, що завжди поруч із нами», – коментують у мережі учасники гурту Lumiere.

«Сама пісня «Вільні» з’явилася ще навесні, коли я написав перший куплет під фортепіано. У той час мені дуже хотілось висловити у ній свободу, легкість та свіжість. Одразу ж з’явилася задумка, щоб ця пісня вирізнялася з-поміж інших наших робіт динамічністю, яскравістю і надихаючим настроєм. Особливих труднощів у роботі над треком не було, єдине що – у мене було десять варіантів тексту для другого куплету і я все ніяк не міг визначитися, який взяти за фінальний. Коли ми із хлопцями прийшли до студії звукозапису, у нас одразу було чітке бачення аранжування цієї пісні. Ми вирішили спробувати символічно зобразити у пісні вітер і на нашу думку, за допомогою біта d`n`b, нам вдалося показати необхідне прагнення до свободи», – розповів лідер гурту Lumiere Роман Веремейчик.

Lumiere – Вільні
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *