Lumiere – Схожа на Дощ
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Lumiere – Схожа на Дощ (Лірик-відео)

Музична формація Lumiere продовжує невпинно працювати на поприщі сучасної поп-музики, звично для себе роблячи помітний ухил у бік чуттєвого ліричного матеріалу. Разом із тим сьогодні можна із впевненістю зазначати, що цей гурт має свій особистий стилістичний напрямок, притаманний шарм та фірмові музичні елементи, що є безапеляційними елементами потенційного успіху у слухачів.

Сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги свіжу композицію Романа Веремейчика і гурту Lumiere під назвою «Схожа на Дощ», де музиканти розповіли історію про те, як інколи навіть найпалкіші почуття можуть зазнати краху через різні недомовки чи таємниці.

«Ця пісня з’явилася дуже природньо. Напевно, в мене в той момент був особливий настрій, який посприяв появі натхнення. Відразу було ясно, що мотив вийшов цікавим і цю ідею потрібно розвивати. Я довго думав про те, який сенс вкласти у цю пісню. Хотілося за допомогою слів та музики привнести у неї щось магічне, створити таку атмосферу, яка переносить слухача в особливий простір, який існує в житті кожного. Взагалі ця пісня про те, що кожна людина береже в середині себе дещо велике, але часом трапляється так, що вона не хоче чи не може відкрити свій внутрішній світ тому, хто поруч із нею», – поділився з читачами «Нотаток» Роман Веремейчик.

Виконавець також зазначив, що не зважаючи на достатньо швидке написання композиції «Схоже на дощ», до її офіційної прем’єри музиканти «Люмьер» довго і старанно готувалися. Тому не забувайте, що відгуки слухачів у соціальних мережах будуть для хлопців надзвичайно цінною та приємною винагородою.

Українська музика: Lumiere – Схожа на Дощ

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *