Lumiere – Кожен з Нас
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Lumiere – Кожен з Нас (Сингл)

Вітчизняна поп-формація Lumiere, на чолі зі своїм лідером Романом Веремейчиком, презентує свіжий україномовний сингл «Кожен з нас», у якому музиканти спробували поєднати надрив і спокій на фоні сміливих експериментів зі звучанням. Ні, Lumiere, звісно, лишився тим самим електронним поп-проектом, втім, за словами Романа і команди, новітні експерименти торкнулися побудови аранжування нових композицій у рамках раніше обраного вектору розвитку гурту.

Що стосується головної ідеї пісні «Кожен з нас», то у ній музиканти закликають облишити пошук нав’язаних примарних ідеалів та, не втрачаючи ні хвилини часу, проводити його в обіймах одне одного. Адже, якщо двом людям дійсно судилося бути разом, вони обов’язково поєднають свої життєві шляхи, не зважаючи ні на що.

Як розповів нашому сайту фронтмен Lumiere, наразі команда має грандіозні творчі плани на найближче майбутнє, серед яких значиться участь у конкурсному відборі до Євробачення 2018 у Португалії, випуск нового повноформатного альбому, а також зйомка офіційного відео на одну з його композицій. Реліз згаданої Романом майбутньої платівки, скоріш за все, має відбутися після новорічних свят, тому слідкуйте за новинами проекту у соціальних мережах.

Також додамо, що Роман Веремайчик встигає приділити увагу не лише самій музиці, адже вже зовсім скоро (21-22 жовтня, столичний кінотеатр Київ), у рамках Національного конкурсу короткометражних фільмів, відбудеться показ стрічки «Намір» за романом Любка Дереша із Романом у головній ролі.

Українська музика: Lumiere – Кожен з Нас

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Квитка says:

    Песня нереальная, молодцы Люмьер❤️?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *