Lumiere – Кожен з Нас (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Lumiere – Кожен з Нас (Кліп)

Гурт LUMIERE, разом із молодою командою Bezdna Production, створили новий кліп на пісню «Кожен з нас», у якому йдеться про схематичність часових ланок життя. Продюсер – Ірина Поліщук, режисер / оператор – Дмитро Голішевський.

«Це сюжетний кліп, ціла історія про кругообіг часу. Мені дуже близька ця тема, завжди мріяв зняти щось таке. Хлопці з Bezdna Production, можна сказати, прочитали мої думки! Ідея кліпу, як і самої пісні «Кожен з нас» у тому, що всі події – це ланки одного ланцюга, які ведуть до певного результату. Я фаталіст, тому вірю, що у житті усе визначено і який вибір ти б не зробив, все одно дістанешся саме туди, куди судилося», – розповів лідер LUMIERE Роман Веремейчик.

Він також зазначив, що зйомки кліпу «Кожен з нас» не видалися для всієї команди легкою прогулянкою. «У нас було два знімальних дні – з ранку і до самого вечора. Я дико замерз, тому що знімався у легкому розстібнутому плащі, а ще практично нічого не їв під час зйомок, тому що у нас не було часу на перерви, бо ми залежали від сонячного освітлення. Практично всі сцени я був в русі, тому до кінця дні не відчував ніг. Але приємно те, що всі ці труднощі допомогли нам згуртуватися зі знімальною командою, знайти взаєморозуміння і бути на одній хвилі!» – додав співак.

Варто зауважити, що глядачі дуже активно відреагували на прем’єру від своїх улюбленців та одру за ж залишили чимало відгуків про новинку у мережі: «Цю пісню можна слухати у клубі, в машині, в навушниках і вона завжди буде крутою»; «мені сподобався момент з поверненням в точку прийняття рішення, подорожі у часі завжди цікаві»; «Дуже цікаво знято, монтаж на висоті»; «Спасибі LUMIERE за САМЕ ТАКУ довгоочікувану прем’єру!»; «Захоплюючий сюжет до улюбленої пісні».

Lumiere – Кожен з Нас
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *