Luka – Свята ніч
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Luka – Свята ніч (Сингл)

До вашої уваги ще одна святкова музична новинка від українських виконавців! На цей раз різдвяна пісня під тематичною назвою «Свята ніч» надійшла від вихованця шоу «Голос Країни» Андрія Лучанко та його авторського проекту Luka. Це акустична робота, де Андрію на піаніно акомпонує Володимир Цап, награючи відомий мотив пісні Michael Bolton – Silent Night.

За словами автора, саме ця композиція відомого американського виконавця є для нього справжньою піснею дитинства, першим теплим спогадом про новорічні та різдвяні свята. А відтепер усі прихильники україномовної музики мають змогу доповнити свій святковий плей-лист не тільки оригіналом, а ще й такою оновленою варіацією від Луки.

До слова, Андрій Лучанко мав у грудні й інші приводи для святкування – у цьому місяці він відсвяткував не тільки свій День народження, але і перший річний ювілей діяльності проекту Luka. Користуючись нагодою, музикант привітав усіх меломанів зі святами, та написав свої щирі побажання у соціальних мережах. «Нехай у вас все буде добре! Я би дуже хотів, щоб нарешті завершилися всі ті безглузді війни, щоб людські пріоритети змінили свій ракурс на значно глобальніші речі, щоб у всіх нас з’являлося побільше музики, яка надихає на дещо високе. Слухайте мій невеличкий подарунок до свят», – пише співак у Фейсбук.

Він також зауважив, що ця зима видається плодючою і декілька нових пісень вже майже готові, відтак, на наступну новинку від Луки довго чекати, здається, не доведеться.

Українська музика: Luka – Свята ніч

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *