Luka – Сонце
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Luka – Сонце (Сингл)

Учасник «Голосу Країни» Андрій Лучанко, знаний на псевдо LUKA, сьогодні презентував нову пісню під назвою «Сонце». За словами автора, йому стало цікаво, з чим саме можна порівняти відчуття палкої закоханості, але не в емоційному плані, а в фізіологічному. У результаті цих роздумів, LUKA дійшов висновку, що його можна ототожнити із відчуттям вільного польоту, коли перехоплює дух та вирує шалений адреналін. Саме ці емоції Андрій вирішив втілити у своїй новій композиції «Сонце», яка наразі доступна для прослуховування та купівлі за допомогою цифрових платформ.

Авторство слів і музики новинки належить самому Андрію, а над остаточним варіантом аранжування він працював у тандемі з Володимиром Цапом. Зведення та мастеринг – Олег Білий Шевченко (White Studio Records UA).

«Пісня «Сонце» була написана ще рік тому, але остаточного звучання набула лише зараз. Кожна моя композиція перегукується з моїм особистим життям – тут також була цікава історія, яку я сподіваюся реалізувати у відеокліпі на цю пісню!» – поділився із читачами «Нотаток» LUKA.

Окрім згаданого Андрієм відео, музикант також продовжує працювати над новими авторськими треками, а ще має на меті організувати свій перший сольний концерт. Слідкуйте за новинами та анонсами!

Luka – Сонце

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *