Luka – Полети
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Luka – Полети (Кліп)

Не встиг Андрій Лучанко оголосити про прем’єру першого синглу у рамках свого сольного проекту Luka (мова про пісню «Небо падає», з якою артист приймав участь у нещодавньому кастингу шоу «Х-Фактор»), як одразу ж підготував для меломанів наступну новинку у вигляді дебютного відеокліпу, при чому на ще одну свіжу композицію «Полети». Цікаво, що загальна ідея ролика належить саме Андрію і змальовує його минулі особисті відносини.

В основу кліпу «Полети» закладено безперервний рух, що символічно натякає на мінливість щастя і необхідність його постійно «ловити за хвіст». Головну жіночу роль відео виконала українська модель Nana Tassi, а чоловічий образ втілив у кадрі сам Luka. Що стосується безпосередньо знімального процесу, то він відбувався одразу у трьох різних містах – у Києві, Львові і Тернополі, та проходив під керівництвом молодої режисерки Севін Дієвої.

«Декілька останніх місяців видалися для мене надзвичайно насиченими змінами та деякими метаморфозами у моєму творчому житті. І весь цей «балаган» думок яскраво втілився у цій пісні та кліпі. Я вирішив трохи відійти від звичного для мене звучання та розв’язати собі руки до чогось нового. Адже Luka – це не просто псевдонім, це та частинка мене, яка ніколи не боїться експериментувати», – пише у соціальних мережах автор.

До речі, кліп «Полети» – це не останній сюрприз від «не святого Луки» (як він сам себе називає) на найближчий час, адже вже незабаром має побачити світ та надійти у продаж перша студійна платівка виконавця. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Luka – Полети

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *